Αλιεία από την ακτή - 2ος και 3ος Πανελλήνιοι αγώνες 2014 - Αποτελέσματα

Αλιεία από την ακτή - 2ος και 3ος Πανελλήνιοι αγώνες 2014 - Αποτελέσματα

Σας ενημερώνουμε ότι το Σαββατοκύριακο 12 & 13 Απριλίου 2014 διεξήχθησαν η 2η και 3η αγωνιστικές του Πανελληνίου Πρωταθλήματος αλιείας από την ακτή του έτους 2014 στην παραλία της Λούτσας με διοργανωτή σύλλογο τον ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ.
Συμμετείχαν επτά σύλλογοι της δύναμης της ΕΟΥΔΑ με 64 αθλητές.
Ο καιρός ήταν καλός με ιδανικές συνθήκες για ψάρεμα.

2ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΑΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑ ΒΑΘ ΚΑΤ

  1. Γ/21 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΠΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 159 1ος
  2. Β/16 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΘΗΣ 102 2ος
  3. Ε/36 ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 85 3ος
  4. Δ/35 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΡΟΜΠΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 56 4ος
  5. Α/4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΙΡΠΙΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 53 5ος
  6. Γ/20 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 83 6ος
  7. Ε/37 ΝΑΟΑΠΦ ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΣ ΝΙΚΟΣ 34 7ος
  8. Α/7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 32 8ος
  9. Β/14 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 26 9ος
  10. Δ/34 ΝΟΙΕΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 26 9ος
  11. Γ/24 ΤΡΙΤΩΝ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 49 11ος
  12. Ε/39 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΙΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 32 12ος
  13. Α/5 ΤΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30 13ος
  14. Α/8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 30 13ος
  15. Β/15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΛΥΣΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 23 15ος
  16. Δ/30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 23 15ος
  17. Α/8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 27 17ος
  18. Α/3 ΝΑΟΚ ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25 18ος
  19. Α/1 ΤΡΙΤΩΝ ΜΟΣΧΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0 32ος
  20. Α/2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0 32ος
  21. Α/6 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΚΑΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 0 32ος
  22. Β/9 ΤΡΙΤΩΝ ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 32ος
  23. Β/10 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 32ος
  24. Β/11 ΝΑΟΑΠΦ ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0 32ος
  25. Β/12 ΤΡΙΤΩΝ ΜΟΣΧΟΒΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 0 32ος
  26. Β/13 ΝΟΙΕΣ ΚΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0 32ος
  27. Β/17 ΝΟΙΕΣ ΞΕΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 0 32ος
  28. Γ/19 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 32ος
  29. Γ/23 ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0 32ος
  30. Γ/22 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΝΤΕΡΜΠΕΝΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 0 32ος
  31. Γ/25 ΤΡΙΤΩΝ ΠΑΡΓΙΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0 32ος
  32. Γ/26 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0 32ος
  33. Γ/27 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΤΣΑΓΚΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 0 32η
  34. Δ/28 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΖΟΥΛΗ ΤΕΡΕΖΑ 0 32η
  35. Δ/29 ΝΑΟΚ ΤΣΙΓΡΙΜΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 32ος
  36. Δ/31 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0 32ος
  37. Δ/32 ΤΡΙΤΩΝ ΣΩΦΡΟΝΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 0 32ος
  38. Δ/33 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 32ος
  39. Ε/38 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 0 32ος
  40. Ε/40 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΦΛΩΡΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 32ος
  41. Ε/41 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΙΝΑ 0 32η
  42. Ε/42 ΤΡΙΤΩΝ ΠΑΠΑΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 32ος
  43. Ε/43 ΤΡΙΤΩΝ ΣΙΑΤΡΑ ΣΟΦΙΑ 0 32η
  44. Ε/44 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 32ος
  45. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 34ος
  46. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - 34ος
  47. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΒΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ - 34η
  48. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΜΠΑΪΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - 34ος
  49. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΜΠΑΪΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - 34ος
  50. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - 34ος
  51. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΑ - 34ος
  52. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 34η
  53. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΠΙΔΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ - 34ος
  54. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 34ος
  55. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 34ος
  56. - ΝΑΟΚ ΣΜΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 34ος
  57. - ΝΟΙΕΣ ΡΑΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 34η
  58. - ΝΟΙΕΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - 34ος
  59. - ΝΟΙΕΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ - 34ος
  60. - ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ - 34ος
  61. - ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 34ος
  62. - ΤΡΙΤΩΝ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣ - 34η
  63. - ΤΡΙΤΩΝ ΒΑΣΙΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - 34ος
  64. - ΤΡΙΤΩΝ ΔΑΝΕΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 34ος
  65. - ΤΡΙΤΩΝ ΣΙΑΤΡΑΣ Γ. (εκτός συναγων.) - -

3ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΘΕΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΟΜΑ ΒΑΘ ΚΑΤ

  1. Α/1 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΦΛΩΡΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 74 1ος
  2. Ε/37 ΝΟΙΕΣ ΞΕΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 35 2ος
  3. Δ/33 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΚΑΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 26 3ος
  4. Β/10 ΤΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23 4ος
  5. Β/16 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΣΑΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 23 4ος
  6. Α/8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 24 6ος
  7. Δ/27 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΘΗΣ 24 6ος
  8. Ε/35 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΠΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 24 6ος
  9. Α/3 ΤΡΙΤΩΝ ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23 9ος
  10. Α/2 ΝΟΙΕΣ ΚΑΝΔΡΗΣ ΑΝΤΝΗΣ 0 26ος
  11. Α/4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 26ος
  12. Α/5 ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΤΣΑΓΚΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 0 26η
  13. Α/6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΛΥΣΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 26ος
  14. Α/7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΙΝΑ 0 26η
  15. Β/9 ΤΡΙΤΩΝ ΣΙΑΤΡΑ ΣΟΦΙΑ 0 26η
  16. Β/11 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0 26ος
  17. Β/12 ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 0 26ος
  18. Β/14 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΙΡΠΙΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0 26ος
  19. Β/15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0 26ος
  20. Γ/17 ΝΑΟΑΠΦ ΔΕΥΤΕΡΙΓΟΣ ΝΙΚΟΣ 0 26ος
  21. Γ/18 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0 26ος
  22. Γ/19 ΝΟΙΕΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0 26ος
  23. Γ/20 ΝΑΟΚ ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 26ος
  24. Γ/21 ΤΡΙΤΩΝ ΜΟΣΧΟΒΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 0 26ος
  25. Γ/22 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΙΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 26ος
  26. Γ/23 ΑΘΛΟΔΡΙΑΣΙΣ ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 26ος
  27. Γ/24 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0 26ος
  28. Γ/25 ΤΡΙΤΩΝ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0 26ος
  29. Δ/26 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ. 0 26ος
  30. Δ/28 ΤΡΙΤΩΝ ΣΩΦΡΟΝΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 0 26ος
  31. Δ/29 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0 26ος
  32. Δ/30 ΝΑΟΚ ΤΣΙΓΡΙΜΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 26ος
  33. Δ/31 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 0 26ος
  34. Δ/32 ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0 26ος
  35. Ε/34 ΤΡΙΤΩΝ ΜΟΣΧΟΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0 26ος
  36. Ε/36 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΡΟΜΠΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 26ος
  37. Ε/38 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 26ος
  38. Ε/39 ΝΑΟΑΠΦ ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0 26ος
  39. Ε/40 ΤΡΙΤΩΝ ΠΑΡΓΙΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0 26ος
  40. Ε/42 ΤΡΙΤΩΝ ΠΑΠΑΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 26ος
  41. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 28ος
  42. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - 28ος
  43. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΒΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ - 28ος
  44. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΜΠΑΪΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - 28ος
  45. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΜΠΑΪΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - 28ος
  46. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - 28ος
  47. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΑ - 28ος
  48. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 28ος
  49. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΠΙΔΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ - 28ος
  50. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 28ος
  51. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 28ος
  52. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΖΟΥΛΗ ΤΕΡΕΖΑ - 28ος
  53. - ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - 28ος
  54. - ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - 28ος
  55. - ΝΑΟΚ ΣΜΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 28ος
  56. - ΝΟΙΕΣ ΡΑΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 28ος
  57. - ΝΟΙΕΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - 28ος
  58. - ΝΟΙΕΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ - 28ος
  59. - ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ - 28ος
  60. - ΝΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 28ος
  61. - ΤΡΙΤΩΝ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣ - 28ος
  62. - ΤΡΙΤΩΝ ΒΑΣΙΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - 28ος
  63. - ΤΡΙΤΩΝ ΔΑΝΕΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 28ος
  64. - ΤΡΙΤΩΝ ΣΙΑΤΡΑΣ Γ. (εκτός συναγων.) - -

Μετά την διεξαγωγή των τριών πρώτων αγώνων τυ πανελληνίου Πρωταθλήματος η ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΒΑΘΜΟΓΙΑ που θα αναδέιξει τον Πρωταθλητή Ελλάδος Αθλητή, διαμορφώνεται ως εξής:
Προηγείται ο αθλητής της ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ Αντώνης Παπιδάκης Αντίστοιχα η ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ μετά τους τρεις πρώτους αγώνες του Πανελληνίου Πρωταθλήματος που θα αναδείξει τον Πρωταθλητή Ελλάδος Σύλλογο, διαμορφώνεται ως εξής.
Προηγείται η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ με τους αθλητές της Αντώνη Παπιδάκη και Μιχάλη Πιρπιλίδη.
Οι επόμενες δύο αγωνiστικές του Πανελληνίου Πρωταθλήματος θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Μαΐου 2014 στην παραλία του Ωρωπού με διοργάνωση του συλλόγου ΤΡΙΤΩΝ F.C.

Περισσότερα στο sport-fishing.gr